O STUDIU

Starmount Studio bylo založeno v roce 2013, od roku 2016 funguje na nové adrese blízko metra Vyšehrad. Má 3 zvukové režie a speakrovnu. Zabývá se zvukovou postprodukcí celovečerních filmů, TV filmů a seriálů, dokumentů, reality show, TV a radiových spotů. Zpravidla zajišťuje kompletní dokončení celého projektu, ale je možné zde realizovat pouze část postprodukce.
Zároveň zajišťuje natáčení kontaktního zvuku od dokumentů po zahraniční velkorozpočtové filmy s vlastní technikou, kterou je možné zapůjčit i na projekty, které nerealizují naši zvukaři.

PETR ČECHÁK

Absolvent pražské FAMU, držitel Českého Lva za film Hořící keř. Zabývá se hlavně hranou tvorbou, televizní i filmovou.
Kromě českých projektů pracuje pravidelně jako mistr zvuku na zahraničních filmech a TV seriálech (A Royal Affair, Crossing Lines, The Zookeeper’s Wife, The Catcher Was a Spy, Spiderman – Far from Home, World On Fire a další).

Profil na IMDb
IVAN HORÁK
Kromě leteckého inženýrství absolvoval FAMU, je držitelem Českého lva za film Cesta ven. Věnuje se natáčení a postprodukci českých i zahraničních hraných filmů (Little Kingdom, Mars, Sněží!, Národní třída, Ulaskawienie…), serialů (Princip Slasti, Přešlapy, Letiště...)  a celovečerních dokumentů (Nerodič, Plán, Ženy pro měny, Kupředu levá, kupředu pravá...)
Zároveň dlouhodobě působí jako lektor na filmové škole v Barmě.
Profil na IMDb
FRANTIŠEK ŠEC

Absolvent pražské FAMU. Věnuje se natáčení a postprodukci v hrané i dokumentární tvorbě (Na krátko, Přání k mání, Hranice práce…)
Hraje na bici nástroje a také se zabývá mixem a masteringem hudebních projektů.

JURAJ MRAVEC

Absolvent FAMU, kromě Českého lva za film Kuky získal v roce 2018 i cenu Bafta TV Craft za seriál The Crown a v roce 2014 byl nominován na ocenění Primetime Emmy. Věnuje se výhradně postprodukci.
Pracoval na mnoha zahraničních filmech a TV sériích (Strikeback, Peaky Blinders, London has fallen, Hra o trůny…) i českých filmech (Ve stínu, Micimutr, Běžci…)

Profil na IMDb
PRAVIDELNĚ S NÁMI SPOLUPRACUJÍ:
  • Michal Páleníček
  • Adam Levý
  • Jan Kalužný
  • a další